Фрайбург

Інформація про місто Фрайбург

Заснований в 1120 році, Фрайбург (Freiburg) досяг розквіту завдяки університету, заснованому в середині XV століття. Понині чи не кожен шостий місцевий житель – студент.

Фрайбург є економічним і культурним центром Шварцвальда. Тут розмовляють на швабському діалекті, який досить відрізняється від літературної німецької, – зрозуміти можливо, але слухати забавно.

Місто сильно постраждало під час двох світових воєн ХХ століття, проте в Історичному центрі все ще витає дух Середньовіччя. Серед вимощених рейнськими камінням тротуарів, немов по лісових стежках, струмують струмочки. Вхід у торгові лавки викладений кам’яними мозаїками, що грають роль вивісок. Правда, сьогодні зображення кам’яних книг або ножиць цирульника цілком може виявитися у вітрині якого-небудь бутіка.

Серцем Старого міста є Соборна площа Мюнстерплац (Münsterplatz), яка аж до XVIII століття була церковним цвинтарем. Сьогодні тут знаходиться Історичний торговий центр (Historisches Kaufhaus), а щотижня відкривається великий, галасливий і барвистий ринок.

Фрайбургський собор Мюнстер (Münster) з червоного пісковика, увінчаний тонкою ажурною вежею заввишки 116 метрів, вважається шедевром готики. Він будувався протягом трьохсот років, з XIII по XVI століття. Піднявшись нагору, можна помилуватися на потопаючі у зелені черепичні дахи, Швабські ворота (Schwabentor) XIII століття і університет Альберта-Людвіга. Неподалік від Мюнстера знаходяться два колишніх монастиря, в яких тепер розмістилися музеї: краєзнавчий, середньовічного живопису та природної історії. Звичайно ж, в місті є ратуша – вірніше, цілих дві: Стара, XVI століття, і Нова, неоготична, побудована на початку минулого сторіччя.

Неподалік від Фрайбурга знаходиться Європа-Парк (Europa Park) – найпопулярніший у Німеччині парк атракціонів, який за своїм розмахом нерідко порівнюють з паризьким “Діснейлендом”.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла