Хургада

Хургада

Інформація про місто Хургада

Загальна інформація

Хургада (Hurghada) – один з найпопулярніших курортів для пляжного відпочинку серед туристів. Він набув статусу міжнародного одним з перших в Єгипті. Розташований на західному узбережжі Червоного моря, він розтягнувся безперервної смугою на кілька десятків кілометрів уздовж берега моря.

Історія

До вісімдесятих років минулого сторіччя, Хургада була рибальським селом і була військовим містечком, побудованим ще першими англійськими нафтовиками початку двадцятого століття. Першим, і довгий час єдиним готелем Хургади був побудований в 1974 році “Sheraton” (зараз він називається “Le Meridien”). Він був розрахований на любителів підводного плавання і спокійного усамітненого відпочинку. Але справжній бум готельного будівництва став можливий тільки тоді, коли в середині вісімдесятих Єгипет зробив наголос на розвиток масового туризму і дозволив іноземним авіакомпаніям здійснювати чартерні рейси. В даний час в Хургаді більше 180 готелів з загальною кількістю місць понад 45 тисяч. Кожен місяць в лад вводиться два-три нових готелі.

Клімат, географічне положення

Погода в Хургаді сонячна, практично без опадів протягом всього року. Влітку температура піднімається до +35-40 ° С, а взимку не опускаються нижче +22-25 ° С. Температура води ніколи не буває нижче +20 ° С.

Що варто відвідати

Пам’ятки Хургади не численні (мечеть Абдульхасана Ельшазі, церква коптів, акваріум і стилізований під Діснейленд театральний палац «Тисяча і одна ніч»). Тому особливою популярністю користуються екскурсії до храмів Луксора, єгипетським пірамідам Гізи (Каїр), в Олександрію, поїздки по пустелі на джипах або верблюдах, морські подорожі до коралових островів. Нічне життя Хургади пропонує всі можливі розваги – дискотеки, клуби, бари, казино, кафе, шоу фонтанів, театралізовані вистави.

Готелі 

Готелі Хургади різноманітні за цінами і рівнем комфорту. Мережеві готелі 4 і 5 «зірок» типу «Хілтон» і «Маріотт» пропонують, як і в інших частинах світу, незмінно високий рівень обслуговування. Безперечною перевагою більшості з них є власний пляж з виходом до моря, де найчастіше відразу ж починаються коралові рифи, в зв’язку з чим, готелі пропонують власне обмундирування (маски, акваланги) для дайвінгу.

Транспорт

У Хургаді є свій міжнародний аеропорт, розташований на території військово-повітряної бази.

Зв’язок

Найдешевше дзвонити по телефонній карті з вуличного таксофона, яку можна купити в найближчому вузлі зв’язку. Мобільні телефони без проблем працюють на території Єгипту. Міжнародний код Єгипту – 20, Хургади – 065.

Кращий час для поїздки

У Єгипті можна відпочивати і купатися круглий рік. Унікальні кліматичні умови дозволяють комфортно відпочивати тут у будь-який час року.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла