Йокогама

Йокогама

Інформація про місто Йокогама

Найбільш східна країна євразійського континенту – Японія. Подорож туди стала доступна туристам всього півстоліття тому. Йокогама (Yokohama) – це місто-порт, першим відкритий для заходу іноземних суден в 1859 році. Гостинність дала свої плоди: як і багато великих портів, Йокогама є прикладом змішання культури самих різних народів світу.

Японія, міста якої сильно постраждали від американських бомбардувань, зуміла зберегти національну самобутність в умовах ультрасучасної урбаністичної культури. І Йокогама в цьому не виняток.

Пам’ятки міста Йокогама – це в основному хмарочоси і парки розваг. Найвищий хмарочос – Лендмарк Тауер – вознісся майже на 300 метрів вгору. Найшвидший ліфт, який доставляє гостей на верхній поверх за 40 секунд, знаходиться саме тут. Також є колесо огляду, що піднімає відвідувачів на 112-метрову висоту.

Культурний відпочинок в місті пов’язаний не тільки з хмарочосами. Знаменитий підвісний міст через Йокогамську затоку довжиною 860 метрів – теж справжня пам’ятка Японії.

Йокогама відома також парком Ямасіта і музеєм Санкейен, де зібрані дерев’яні споруди, храми і житлові будинки, традиційні для цієї країни. У тому ж районі є Морська вежа, яка одночасно є найвищим у світі маяком. На її нижніх поверхах знаходиться морський музей.

У місті Йокогама знаходиться єдиний в країні Чайна-таун. У нього можна потрапити через четверо воріт різного кольору: зі сходу – через блакитні, із заходу – через білі, з півдня – через червоні і з півночі – через чорні.

Цей район виник навколо храму Кантейбе, присвяченого божеству-заступникові комерції. Тут більше 500 магазинчиків та ресторанів національної кухні. І тут цілком доступні ціни.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла