Кельн

Інформація про місто Кельн

Історія Кельна (Köln) почалася п’ять тисяч років тому, коли стародавні кельти побудували на річці Рейн свої укріплення, і ледь не закінчилась під час Другої світової війни. Бомбами було знищено майже 90% Старого міста, проте за минулі десятиліття тут виник новий Кельн. Були відновлені історичні пам’ятники, з’явився найбільший стадіон в Німеччині – Ланксесс Арена (Lanxess-Arena), безліч фабрик і ділових центрів.

На щастя, вціліла головна визначна пам’ятка міста – готичний Кельнський собор Пресвятої Богородиці та Святого Петра (Kölner Dom) XIII століття. Тут зберігаються мощі Трьох Королів (Трьох Волхвів) та встановлено розп’яття, виконане в кінці I століття. Кращий вид на собор відкривається від будівлі головного залізничного вокзалу. У місті збереглися й інші церкви – зокрема, найстаріша Церква Святого Гереона, побудована в IV столітті.

Музеї Кельна відомі далеко за його межами. За кількістю картинних галерей попереду Кельна тільки Нью-Йорк. У Музеї Вальрафа-Ріхарца представлені роботи Рембрандта, Рубенса, Ренуара та інших художників від Середньовіччя до початку XX століття. Є також не зовсім звичайні музеї – наприклад, Музей шоколаду з гаєм з какао-дерев і шоколадним фонтаном.

Старий Кельн можна обійти за десять хвилин. Не поспішайте: милуючись на старовинну архітектуру, загляньте в ресторан Das Kleine Stapelhäusen з традиційною німецькою кухнею або випийте золотого кельнського пива Кельш (Kölsch) в ресторанчику Früh. Якщо дозволяє погода, варто пройтися по мальовничій набережній Рейну.

Прогулятися по магазинах має сенс по одній з головних торгових вулиць Хойештрассе (Hohe Strasse). Шопінг в Кельні також хороший на вулицях Шільдергассе (Schildergasse) і в районі станції метро «Ноймаркт» (Neumarkt).

Навесні в Кельні проводиться веселий карнавал з святковою ходою, кульмінацією якого є Розенмонтаг (Rosenmontag) – німецьке свято з рясним поїданням солодощів і спустошенням запасів пінистого Кельш. Повеселитися крім карнавалу можна в одному з клубів Кельна – наприклад, у відомому на всю Німеччину Triple А чи модному містечку Voodoo Lounge.

Втім, городяни вміють не тільки розважатися. У Кельні знаходиться найбільший у Німеччині університет, заснований в 1388 році. Крім того, тут проводяться великі міжнародні виставки: від стоматологічної до меблевої, причому для декого це є півстолітньою традицією.

Зупинитися в старовинному замку дозволить готель Grandhotel Schloss Bensberg 5 * з рестораном, удостоєним трьох зірок «Мішлен». Він знаходиться в 10 хвилинах від центру міста. У центрі Кельна розташований готель Hotel Gasthaus Zur Eule am Dom 3 *, що припускає більш економічний варіант перебування в місті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла