Клагенфурт

Клагенфурт

Інформація про місто Клагенфурт

Клагенфурт-ам-Вертерзеє (Klagenfurt am Wörthersee) – місто на півдні Австрії, столиця федеральної землі Карінтія. Перша згадка про Клагенфурт відноситься до кінця XII століття. Місто розташоване в альпійській долині на березі річки Глан і оточене десятком озер і річок, найбільше з яких тепле озеро Вертерзеє в 4-х кілометрах від Клагенфурта. Вважається, що вода в ньому настільки чиста, що можна її пити.

Почати огляд визначних пам’яток краще від Нової площі (Neuer Platz) XVI століття, на якій знаходиться самий вражаючий з тутешніх фонтанів – символ міста “Ліндвурма” (Lindwurm, “Драконів фонтан”). Він складається з двох частин: дракона, з пащі якого ллється вода, і богатиря з кийком за спиною. Він був створений на честь легендарного богатиря, який переміг дракона-людожера, який жив у водах Вертерзеє. На площі також розташована Ратуша кінця XVI століття з примітними внутрішніми сходами.

Найстарішою спорудою міста вважається Дім позолоченого гусака (1489), який був побудований для імператора Максиміліана, який передав свою фортецю місту. Двір прикрашений аркадами і рельєфом XVI століття.

Парк розваг «Мінімундус» (Minimundus) являє собою світ у мініатюрі. Тут можна «зробити» кругосвітню подорож, побачивши 200 архітектурних шедеврів Лондона, Парижа, Венеції, Москви, Відня та інших міст. За мініатюрним рейками стукають колесами крихітні поїзди, а по річках рухаються маленькі кораблі.

Один з найкрасивіших в Австрії середньовічних замків знаходиться недалеко від Клагенфурта, на доломітоій скелі заввишки 160 метрів. Це замок Гохостервітц (Burg Hochosterwitz), перша згадка про який датується 860-м роком. Піднятися в замок можна на ліфті майже по прямовисній стіні або підійнятися пішки, пройшовши через 14 оборонних башт з проїзними воротами. У музеї фортеці виставлено зброю, лицарські обладунки, предмети побуту і прикраси.

У середині липня в місті традиційно проводиться фестиваль кантрі-музики «каринтійської долини». У травні сюди з’їжджаються повітроплавці на Міжнародний кубок.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла