Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія

Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія

Інформація про місто Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія

Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія (Las Palmas de Gran Canaria) – найбільше місто і одна з двох столиць Канарських островів. Воно знаходиться на найбільш відвідуваному з усіх Канарських островів, острові Гран Канарія.

Історія Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія почалася 24 червня 1478, коли капітан іспанських військ Хуан Рехон, здобувши перемогу над корінними жителями островів, заклав військове поселення,  яке пізніше стало містом. Претендувати на місто в подальші століття намагалися як пірати, так і голландці, не раз прагнули взяти Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія приступом. Але місто щоразу витримувало натиск завойовників, а на честь перемоги у вирішальній битві з голландцями, здобутої в 1599 році, в Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія був споруджений Собор Канарських островів (Собор Святої Анни), що є на сьогодні однією з визначних пам’яток міста.

Клімат Лас-Пальмас – один із самих ідеальних в світі. Розташування в субтропіках зумовлює домінування теплих температур на протязі всього року. Тут теплі сухі зими й поміно жарке літо, а середня температура на протязі року – +20 ° C. Самий холодний місяць – січень, коли температура коливається від +14 ° C вночі до +23 ° C вдень. У най спекотніші місяці, серпні та вересні, вона рідко піднімається вище +30 ° C.

Завдяки настільки м’якому клімату, Лас Пальмас круглий рік приваблює численних туристів, що приїжджають на Канарські острови відпочити і набратися нових вражень. У місті знаходяться прекрасні пляжі, деякі з яких, як, наприклад, Лас Кантерас (Las Canteras) знамениті не тільки прекрасним золотим піском, і гаванню, в більшій частині захищеної від потоків Атлантики природним бар’єром з коралового пісковика, але й також хорошою хвилею, яка зробила місце привабливим для любителів серфінгу.

Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія – сучасний курорт з дуже добре розвиненою мережею готелів і ресторанів, магазинів і бутиків, нескінченними лабіринтами вуличок, маленькими затишними кав’ярнями, нічними клубами, численними культурними та історичними пам’ятками. Серед них, безсумнівно, виділяється Plaza Santa Ana – історичний центр міста, навколо якого розташувалися архітектурні скарби міста, такі, як вже згадуваний Собор, присвячений покровительці міста, Святій Ганні, Каза де Колон, музей історії Канарських островів з багатющою колекцією експонатів і виставковим центром , що складається з декількох будівель, одним з яких є так званий Будинок Колумба – будинок, в якому зупинявся Христофор Колумб, заїжджаючи на Канари перед своїм відплиттям до Америки. А зовсім поряд з історичним центром міста в п’ятиповерховій будівлі розташувався Центр сучасного мистецтва.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла