Ліллехаммер

Інформація про місто Ліллехаммер

Ліллехаммер (маленький Хамар) – найстаріше містечко Норвегії, яке розташоване на берегах мальовничого, найбільшого озера Норвегії – Мьеса (Mjosa), менш ніж в 180 км від Осло, в долині Гудбрандсдален (Gudbrandsdalen). Історія цього міста починається ще з часів залізного віку, а розквіт місто отримало в 1994 році, завдяки проведеним Зимовим Олімпійським іграм.

Природа Норвегії, завдяки фьордам, унікальна, а населення не велике. На сьогоднішній день Ліллехаммер – найвідоміший міжнародний гірськолижний курорт з олімпійськими трасами, чудовими спортивними базами і однією з кращих шкіл лижників. Також Ліллехаммер славиться і своїм старим містом, де можна побродити по тихих вуличках, відпочити за столиком вуличних кафе, покуштувати знаменитої норвезької малини, накупити сувенірів, в’язаних речей з норвезьким орнаментом.

Поруч з містом розташовані бігові траси (350 км бігових трас), що вважаються кращими у всій Північній Європі. Також цей гірськолижний курорт об’єднує чотири лижних центри, розташованих в радіусі 15-20 км від нього – Хафьель (Hafjell), Квітфьель (Kvitfjell), Гаусдал (Gausdal) і Гала (Gala).

Гірськолижний центр знаходиться в 15 км від Ліллехаммера, в Хафьель, на висоті 200 м над рівнем моря. У Хафьель прекрасні можливості для відпочинку любителям екстремального катання по чорних трасах і поза трасами, і для відпочинку з дітьми. У цьому гірськолижному центрі до кінця квітня дуже стійкі снігові умови.

Тут відкрито сноупарк для сноубордистів і ньюскулерів з однією з кращих в Норвегії системою освітлення, яка дозволяє кататися до пізнього вечора. Є й інші розваги – траса для бобслею, зимовий парк «Хундерфоссен», гірка для катання на санчатах, катання на собачих упряжках і снігоходах. У центрі Хафьелле є все необхідне – готелі, магазини та ін

У 50 км від Ліллехаммера, в долині Гудбрандсдален, розташований сімейний курорт Квітфьель («Біла гора»). Обладнання цього курорту дозволяє покривати штучним снігом до 85% схилів і пропонує 25 спусків і 600 км лижних трас різного рівня складності і протяжності. Ви можете почати прогулянку від дверей готелю або піднятися на вершину за допомогою підйомника і почати шлях звідти.

Ще один відомий гірськолижний курорт, який розташувався в 38 кілометрах від Ліллехаммера – Гаусдал. Цей курорт розташований над рівнем моря на висоті 800 метрів. Гаусдал – це курорт, ідеальний для сімейного відпочинку. Відпочиваючим пропонуються 200 км рівнинних трас – для сноуборду, фрістайлу, карвінгу і сніжного рафтингу. Дітям – ігровий комплекс “Країна Борсука” з тунелями, воротами, казковими персонажами, а також каток, санна гірка і лижна школа.

Велику кількість туристів приваблює Гала. Цей курорт розташований в долині Гудбрандсдален (Gudbrandsdalen), на висоті 700 м. У Гала кожен може підібрати для себе і відпочинок, і розвагу. Гала відрізняється багатим вибором розваг, в які входять: катання на санях, підлідна риболовля, скісейлінг, катання на оленячих і собачих упряжках, сноурафтінг, тобогган, відкритий басейн. Гала маю в своєму розпорядженні рівнинні траси протяжністю 630 км, є підйомники і освітлені траси. Для сноубордистів пропонуються трампліни, квотер-пайп і фанпарк. Виділена зона катання для дітей та дитячий клуб. Всі бажаючі можуть взяти участь у лижних змаганнях.

У Ліллехаммері багато музеїв, музей олімпійських ігор, мистецтва, етнографічний, автомобілів і транспорту. Все це робить даний регіон дуже привабливим для всебічного відпочинку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла