Малага

Малага

Інформація про місто Малага

Малага (Malaga) – один з найбільших і популярних курортів іспанського узбережжя Коста дель Соль в Андалусії, є, у свою чергу, самим південним і сонячним в Іспанії. Не випадково його назва перекладається як «берег сонця». Коста дель Соль, крім того, ще і найпрестижніше, фешенебельне місце відпочинку серед усіх середземноморських районів Іспанії.

Малага була заснована ще в 12 столітті до н.е. фінікійцями. Потім місто переходило від володіння стародавніх карфагенян до римлян, від них до вестготів, після яких, у 711 році, прийшло багатовікове панування маврів. Кастільські війська відвоювали Малагу 19 серпня 1487, включивши місто до складу Кастилії.

Сучасна Малага – популярний середземноморський курорт, сезон тут триває близько 8 місяців – з квітня по листопад. Але й зими не відрізняються суворою вдачею – в місті, лежачому на тій же широті, що і Каліфорнія, найнижчі температури по ночах в грудні-лютому не опускаються нижче + 7 ° C.

Вплив стількох народів, протягом всієї  історії які володіли містом, не міг не відбитися на архітектурному вигляді Малаги. У місті збереглися руїни римського амфітеатру, пам’ятники епохи панування маврів – фортеця Алькасаба (Alcazaba), перебудована з римської фортеці в 9 столітті, і її більш старший за віком страж міських стін, замок Хібральфаро (Gibralfaro), зведений на руїнах фінікійської фортеці в 8 столітті . З середньовічних споруд виділяється Кафедральний Собор (Cathedral), побудований в першій половині 16 століття.

Малага пишається своїм уродженцем, знаменитим художником Пабло Пікассо, на честь якого в місті відкрито музей Пікассо (Museo Picasso Malaga), що розмістився в Палаці де Лос Кондес де Буенавіста (Palacio de los Condes de Buenavista). З інших уродженців Малаги можна згадати Антоніо Бандераса, знаменитого голлівудського актора.

Популярний туристичний центр, Малага відома по всій Іспанії своїми святами та фестивалями. Серед найбільш значущих подій – Страсний тиждень напередодні Великодня, а також барвистий карнавал, який проходить тут в лютому.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла