Мурсія

Мурсія

Інформація про місто Мурсія

Мурсія (Murcia) – місто в південно-східній частині Іспанії, сьоме за кількістю жителів в країні. Мурсія славиться своїми родючими землями, завдяки чому регіон є одним з провідних в країні сільськогосподарських виробників. Правда, клімат в Мурсії не завжди відрізняється доброзичливістю – Мурсія розташована між горами, які сильно ускладнюють доступ потокам повітря. Тому зими тут досить теплі і м’які, а ось літо славиться високими температурами, в 1994 році навіть був зафіксований абсолютний рекорд для Іспанії – + 47 С.

Мурсія була заснована маврами в 825 році. Після їх вигнання і включення Мурсії до складу Кастилії багато споруд, побудованих арабами, були знищені або перебудовані в храми, і сьогоднішній вигляд історичної частини міста склався, в основному, в 18-му столітті, коли Мурсія процвітала, будучи багатим торговим містом.

Пішохідні зони охоплюють велику частину старого міста, яке зосереджене навколо вулиць Platería і Trapería. Trapería йде від Собору Єпархії Картахени (Cathedral of the Diocese of Cartagena), головної визначної пам’ятки Мурсії, до Пласа-де-Санто-Домінго (Plaza de Santo Domingo), перш жвавій ринковій площі. На Trapería знаходиться казино, прекрасна будівля з розкішним інтер’єром в мавританському стилі, зведена в 1847 році. Його вигляд був натхненний оздобленням палат королівського палацу Альгамбра близько Гранади. Вулиця Platería колись була центром єврейської громади Мурсії, яка торгувала тут рідкісними металами, а сьогодні тут розташовуються численні кафе, ресторани та магазини.

Глорієтою (Glorieta), міська площа 18 століття, що виходить на берег річки Сегури, – традиційний центр міста. Тут знаходиться будівля мерії.

Окрасою Мурсії є мости через річку, серед яких – кам’яний, з каплицею на одній його стороні, побудований в 18 столітті. У місті також зберігся цілий ряд цікавих історичних будівель, в числі яких – монастир Санта-Клара, в ньому розташовується музей зі збереженими реліквіями втраченого арабського палацу 13 століття Alcázar Seguir, монастир Лос Ієронім (Los Jerónimos monastery) (18 століття), палац Алмуді ( Almudí Palace) (17 століття), замок Монтеагудо (Monteagudo Castle) (12 століття), Собор (Cathedral de Santa Maria) і палац єпископа (Bishop’s Palace) (18 століття).

Особливо цікаво буде відвідати Мурсію в дні Страсного тижня, коли тут проходять одні з найвідоміших в Іспанії маніфестацій, а також через тиждень після Святого тижня, коли на вулицях міста проводяться традиційні народні гуляння.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла