Найробі

Найробі

Інформація про місто Найробі

Місто Найробі – столиця Кенії і найбільший населений пункт Східної Африки. Чисельність населення складає близько 3-4 млн чоловік, підрахувати її точно складно через те, що передмістя густо заселені.

Слово «Найробі» перекладається як «потік прохолодної води» – справа в тому, що раніше на цьому місці розташовувався оазис, де зупинялися каравани работорговців. Місто було засноване порівняно недавно, в 1890-их роках, у зв’язку з будівництвом залізниці, а столицею Кенії Найробі став лише в 1963 році.

Якщо поглянути на карту Найробі (Nairobi), можна помітити, що центр міста дуже невеликий – перетнути його пішки можна за 20 хвилин. Головна місцева визначна пам’ятка – Національний парк Найробі площею 114 км кв. Він знаходиться всього в 7 км від міського центру, але при цьому вражає багатством флори і фауни. Контраст між незайманою дикою природою і атмосферою мегаполісу настільки разючий, що робить це місце унікальним.

У савані мешкають зебри, антилопи, жирафи, тут можна зустріти лева, буйвола або леопарда. Розплідник для чорного носорога дозволяє помилуватися на рідкісну тварину в природному середовищі існування.

Представляє інтерес і колишня ферма письменниці Карен Бліксен, де зараз знаходиться її меморіальний музей. Тут же розташовується страусина ферма.

На багатьох зроблених в Найробі фото красуються експонати Національного музею: палеонтологічні рідкості, опудала тварин і птахів. А навпроти розташований серпентарій, який славиться повним комплектом кенійських змій.

Найбільший аеропорт Найробі носить ім’я Джомо Кеніата, саме сюди прибуває більшість рейсів. Відомі готелі Найробі – п’ятизірковий InterContinental, а також Jacaranda 4 *.

Незважаючи на те, що місто знаходиться неподалік від екватора, погода Найробі нагадує помірний клімат через високогірне положення (більше 1,6 км над рівнем моря). Температура повітря в місті Найробі майже ніколи не перевищує 30 ° С, але в той же час сезонні коливання майже не виражені: у липні близько 16 ° С, у лютому – 20 ° С.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла