Нашшар

Інформація про місто Нашшар

Нашшар (Naxxar) – містечко в республіці Мальта площею близько 11 квадратних кілометрів. Вважається, що його назва походить від арабського слова «nasra» – християнство. Згідно з легендою, тут проповідував Святий Павло після корабельної аварії біля острова в 60-му році н.е. Недарма девіз міста в перекладі з латині означає «перший, хто вірив». Втім, поселення на цьому місці існували тисячоліттями, про що свідчать численні археологічні знахідки. Походження древніх рейок-колій. що знаходяться на території Нашшара («cart ruts») досі залишається нерозгаданим.

Місто займає вигідне оборонне становище, у зв’язку з чим в Нашшарі створено чимало мальовничих фортечних споруд, траншей і башт. За часів правління Британії на Великому розломі (Great Fault) були побудовані укріплення Вікторія Лайнс (Victoria Lines).

Головні пам’ятки Нашшара – це парафіяльна Церква Пресвятої Богородиці (Parish Church of Our Lady) і палац Палаццо Парізі (Palazzo Parisio). Церква початку XVII століття є однією з найвищих споруд у стилі бароко на Мальті. У місті також існує музей обрядових статуй.

Варто поглянути на сади і розкішні інтер’єри чудового палацу Парізі (Palazzo Parisio), побудованого в стилі бароко в кінці XIX століття. Тут можна побачити фрески і декоровані стелі, бронзові прикраси, старовинні меблі та художні полотна – за багатство оздоблення палац називають «Версалем в мініатюрі». У палаці проводяться не тільки екскурсії для туристів, а й весільні церемонії у великій бальній залі.

Цікаво просто побродити по типово мальтійським вулицях Нашшара. У місті збереглися колоритні середньовічні каплиці і численні вітряки.

Для відпочинку класу «люкс» варто зупинитись в Corinthia Palace Hotel and Spa 5 *, розташованому неподалік від аеропорту. Поруч знаходиться міні-готель No 19 Executive Suites 2 *.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла