Негомбо

Негомбо

Інформація про місто Негомбо

Негомбо (Negombo) – місто, розташоване в 40 км на північ від столиці Шрі-Ланки, міста Коломбо, і в 7 км від міжнародного аеропорту Bandaranaike.

У Негомбо є невеликий порт, і його економіка заснована головним чином на рибній промисловості та туризмі, а також на виробництві кориці, раніше ніж ці місця були знамениті ще кілька сотень років тому – кориця з Шрі-Ланки, яку вирощували тут, колись вважалася кращою в світі .

Саме тоді, в 17 столітті, португальці захопили прибережну зону, де сьогодні стоїть Негомбо, і заснували тут форт. У 1644 році голландці змінили португальців у ролі господарів родючих земель і форту, поліпшивши, облаштувавши і зміцнивши місто, а в 1796 році їм на зміну прийшли британці.

Сьогодні Негомбо – привабливий курорт на узбережжі Шрі-Ланки. Він, в основному, користується популярністю як одно-дводенне місце відпочинку на шляху до столиці Шрі-Ланки. Негомбо славиться своїми широкими білими піщаними пляжами, тихою, спокійною обстановкою. Практично в будь-який час року узбережжя Негомбо – відмінний відпочинок для любителів віндсерфінгу та кайтсерфінгу, хоча, найбільш оптимальний час для заняття цими видами спорту тут – період з січня по березень, коли дме стійкий північно-східний вітер. З травня по серпень досить сильний південно-західний вітер приганяє хвилю, і цей час найбільш підходить для досвідчених райдерів.

Узбережжя Негомбо забудовано готелями, уздовж другої лінії вишикувалися численні ресторани, бари і кафе. Нічне життя в Негомбо зосереджене в нічних клубах готелів. Любителям відпочивати до ранку можна порадити з’їздити в довколишній Коломбо.

Від минулого Негомбо залишилася у спадок неповторна атмосфера колоніального міста, що збереглася серед старих церков і залишків форту і бастіонів. Колись Негомбо отримав назву «невеликого Риму» завдяки своєму неповторному архітектурному вигляду. Один з прекрасних прикладів середньовічної архітектури – Церква Св. Марії (Church of St. Mary), розташована в центрі міста, також інтерес представляє і Церква Св. Себастьяна (Church of St. Sebastian). В околицях Негомбо, в Келані, знаходиться одна з буддистських пам’яток, величний храм Angunukaramulla.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла