Несебр

Інформація про місто Несебр

Місто Несебр по праву вважається одним з найбільш відвідуваних місць на болгарському узбережжі. Одне з найдавніших міст Європи, засноване більше двох тисяч років тому, в 1956 р. Несебр був оголошений містом-музеєм, а в 1983 р. включений до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Звичайно, головне, чим приваблює Несебр – це атмосфера і дух старовинного міста, але, тим не менш, тур до Несебру може припускати і самий повноцінний пляжний відпочинок. Більше того, багато хто вважає пляж в Несебрі найкрасивішим у Болгарії.

Найціннішим багатством цього дивного болгарського міста є численні церкви, які розташовані по всій його території. Вони надають певну духовність цьому місту, залучаючи сюди відпочиваючих, які по праву оцінюють всю цю красу. Тут розташувалися близько 40-ка церков, які були споруджені ще в епоху Середньовіччя. Дихають історією руїни кріпосних стін, античних воріт, старовинних будівель.

Білі скелі, тепле вологе морське повітря, морське узбережжя, яке дихає свіжістю – все це залишає самі позитивні і теплі враження в серцях туристів, які відпочивали тут.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла