Олесунн (Алесунд)

Інформація про місто Олесунн (Алесунд)

Олесунн (Алесунд, Alesund) – місто Норвегії, розташоване на островах, в гирлі знаменитого Гейрангер-фіорду. Воно дуже привабливе для туристів за рахунок незліченних островів, моря і теплого клімату. Олесунн є центром не тільки норвезької, а й європейської риболовної промисловості.

У місті багато місць для розваг і відпочинку, в Олесунні панує затишна і приємна атмосфера. Працюють безліч бутіків, кафе і ресторанів на будь-який смак.

На горі Аксл, знаходиться оглядовий майданчик, з якого, перебуваючи на висоті 180 метрів, можна помилуватися захоплюючою панорамою Олесунна. Опинитися на її вершині можна, подолавши 418 сходинок.

Особливо цікавий туристам етнографічний Музей Суннмере. Він розташовується в чотирьох кілометрах від Олесунна. На його території – близько п’ятдесяти будівель, кожна з яких належить до певного періоду життя міста. Тут знаходяться дерев’яні будиночки, церкви, а також колекція човнів епохи вікінгів.

До визначних пам’яток Олесунна відноситься Атлантичний морський парк. Він є одним з найбільших в Скандинавії. У ньому знаходяться акваріуми з безліччю риб різних видів. Вони наповнені океанської водою, яку закачували по спеціальному трубопроводу.

У Олесунні можна відправитися в круїз по найкрасивішому в Норвегії Гейрангер-фіорду. Він оточений стрімкими скелями і льодовиками. Фіорд знаменитий своїми водоспадами: «Сім сестер» (з’єднується з семи потоків воєдино). А поруч з водоспадом «Наречений» стоїть «Пляшка», який став прообразом тари для горілки «Абсолют».


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла