Ондалснес

Інформація про місто Ондалснес

Ондалснес (Andalsnes) заслуговує на увагу завдяки своєму винятковому становищу біля підніжжя гір Тролліндене, вершини тролів, і працюючому тут центру скелелазіння. Назви багатьох вершин у цих краях так чи інакше пов’язані з сімейством тролів, більше того, в народних легендах ці химерні за формою гори вважаються скам’янілими тролями.

Південніше нього височіє славнозвісна Стіна Тролів. На північний захід веде одна з найпопулярніших в Норвегії туристських доріг – “Драбина Тролів” (вона ж – “Дорога Тролів” в англійському варіанті). Є частиною “Золотої дороги” (“The Golden Route”), що проходить з Ондалснес в сільце Гейрангер. Найбільш популярна туристська дорога в Норвегії відкрита в 1936 році і є шедевром дорожнього будівництва. Серпантином з 11 поворотами піднімається на висоту 858 метрів. Оточена гірськими піками Bispen (Єпископ), Kongen (Король) і Dronningen (Королева). Зі східного боку долини знаходиться гора Румдальсхорн (Romdalshorn) висотою 1554 метри.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла