Осло

Осло

Інформація про місто Осло

Осло – столиця Норвегії і найбільше місто королівства з майже тисячолітньою історією (виникнення міста віднесено до 1050 року), що розташувалося серед зелених пагорбів на березі однойменної затоки-фіорду. Навколишні соснові ліси які оточують столицю – улюблене місце відпочинку городян, ідеальне для пікніків та довгих прогулянок влітку і катання на лижах взимку.

Населення Осло складає близько 560 тисяч чоловік.

Пам’ятки Осло різноманітні. Це фортеця Акерсхус – знаменитий архітектурний пам’ятник Старого міста, історичного центру Осло, саме вона була головною захисницею міста від нападу з моря і жодного разу не була завойована.

Сама знаменита вулиця Осло – Карл-Юханс-Гате. Це мальовнича вулиця, що потопає в пишній зелені, з великою кількістю кафе і магазинів веде прямо до Королівського палацу. Влітку на ній проходять паради та міські свята, а взимку заливається каток – одна з основних зимових пам’яток Осло. Тут же знаходяться Національний театр, Університет, будівлі найбільших організацій та установ.

З 19 століття місто Осло адміністративно ділиться на Східну і Західну частини. У західній частині міста розташований один з найбільш відвідуваних районів Осло – півострів Бюгде. Тут розташовані найцікавіші музеї Осло – «Кон-Тікі», Норвезький Музей історії культури, музей «Фрам», Музей Вікінгів і Норвезький морський музей. В районі Фрогнер знаходиться один із найзнаменитіших парків Норвегії – Парк Скульптур Вігаланда.

Інші не менш відомі музеї Осло – це досить молодий музей мистецтва, архітектури і дизайну, музей Фрама і музей Мунка.

Примітна будівля міської Ратуші, де щорічно вручається Нобелівська премія миру. Побудована в XX столітті будівля викликає неоднозначну реакцію своєю простою геометричної формою і славиться чудовими фресками і полотнами, якими його прикрасили знамениті норвезькі митці, серед яких – Едвард Мунк і Хенрік Серенсен.

Головний аеропорт Осло – Гардермуен. Він розташований приблизно в 50 кілометрах на північ від міста. Від центру Осло до аеропорту можна добратися на поїзді. Гардермуен виконує міжнародні та внутрішні перевезення.

Зупинитися в норвезькій столиці ви зможете в готелях. Основні готелі Осло – розташований в центрі міста готель Континенталь, Осло Апартаментс, Thon Hotel Linne, Best Western Bondeheimenі т.д.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла