Штутгарт

Інформація про місто Штутгарт

Штутгарт (іноді пишуть Штуттгарт,  Stuttgart) – столиця землі Баден-Вюрттемберг і шосте за величиною місто Німеччини.

Самим старий і великим районом Штутгарта є Канштат – колись римський табір і перехрестя найважливіших доріг. Сам Штутгарт був заснований в X столітті як кінний завод (Штутенгартен – “кобилячий двір”, про що  говорить нам герб міста). Вибране місце в закритій з трьох боків улоговині ідеально підходило для розведення коней. Втім проведені розкопки показують, що в часи Меровінгів тут знаходилося селянське поселення.

У першій половині XIII століття Штутгарт отримує статус міста і аж до 1918 року є столицею і резиденцією графства Вюрттемберг (після 1918 року – вільна держава Вюрттемберг). У 1952 році землі Баден і Вюрттемберг-Гогенцоллерн об’єдналися, і Штутгарт став столицею землі Баден-Вюрттемберг.

Це туристичний центр європейського масштабу. Життя тут б’є ключем, і недоліку в розвагах немає. Вражає численність культурних об’єктів Штутгарта: від Музею Даймлер-Бенца до музею природознавства в замку Розенштайн, від вражаючої опери до театру в будівлі колишньої фабрики, від класики до рок-н-ролу. У місті 30 музеїв. Штутгарт славиться своїми іменитими городянами. Тут народився Гегель, жили поети Шиллер і Шваб.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла