Софія

Інформація про місто Софія

Софія – столиця і одночасно саме велике місто в державі Болгарія. Чарівна гірська природа, багате минуле цього міста роблять його вельми привабливим місцем для туристів і відвідувачів. Значною мірою тут поширений пішохідний рух. У різні сторони від центральної площі розходяться кілька бульварів міста.

Света Неділя оточена елегантними будівлями, серед них будівля Суду, Національної асамблеї. Бульвар Вітоша – саме людне місце міста. Це сама «торгова» вулиця. На ній розташовано безліч банків, ресторанів, кафе. Більша її частина перетворена на пішохідну зону, що робить її вдалим місцем для покупок і просто приємного проведення часу. Софію заслужено називають містом монументів і статуй, а все тому, що пройшовши по місцевих вулицях, Вам навряд чи вдасться знайти хоч одну, на якій не був би встановлений який-небудь пам’ятник. А все тому, що місто має насичене минуле, а скульптори, у свою чергу, докладають всіх зусиль, щоб передати все в своїх творіннях.

Софія так популярна серед відпочиваючих ще й завдяки тому, що розташована досить вдало. Розташована вона в самому серці Балканського півострова, на перетині шляхів, які з’єднують Європу з Близьким Сходом. З усіх боків місто знаходиться в оточенні гористої території. У країні досить розвинуті всі сфери життя і діяльності населення. Місто багате культурними пам’ятками, музеями, кінотеатрами і рештою місць для відпочинку та розваги як місцевих жителів, так і туристів.

Найзнаменитішим храмом міста є Храм імені Олександра Невського. Він – символ звільнення болгарського народу від османського ярма. На центральній міській площі розташована дивовижна будівля – бібліотека імені Кирила і Мефодія. Площа імені Олександра Батенберга просто усипана пам’ятниками, в яких відчувається подих історії. Церква імені Святого Георгія – це одна з найдавніших культурних пам’яток Болгарії, в якій зберігся давний зміст.

Розглядаючи їх, гості міста по-новому дізнаються історію міста, країни. Софія завжди користувалася популярністю серед туристів. Свіже повітря, чудова природа, величезна різноманітність місць для відпочинку і оздоровлення – ось та сама композиція, яка приводить у захват більшу частину туристів які відвідали – Болгарію.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла