Стокгольм

Стокгольм

Інформація про місто Стокгольм

Якщо ви запитаєте туристів, що побували в Стокгольмі, з якого слова вони б почали опис міста, безумовно, це буде слово “прекрасне”. Так воно і є. Стокгольм (Stockholm) – значиме багатонаціональне місто з відмінними магазинами, якісними ресторанами у великих кількостях, казковими готелями, розташовує відомою в усьому світі клубною та музичної сценою, а також бурхливим культурним життям. Однак Стокгольм відрізняється ще й красою природи.

Стокгольм – столиця Швеції, місто, якому більше 700 років. Відоме у всьому світі, як місто, процвітаюче в науці та інформаційних технологіях, розвинене в плані моди та розваг для молоді з усього світу. Розташоване на чотирнадцяти островах.

Старе місто «Гамла стан» – це місце підстави Стокгольма, повне антикварних магазинів, кафе, красивих історичних будівель тринадцятого століття, які відмінно збереглися донині. Тут знаходиться Собор Святого Миколая (у ньому проходили коронації шведських монархів) і кладовище, на якому упокоїлися королі й аристократи.

Однією з визначних пам’яток Стокгольма є Королівський Палац, побудований в кінці сімнадцятого століття. Він являє собою величезний будинок у стилі ренесанс. У самому палаці – шістсот вісім приміщень, найцікавіші з них це: Державний зал, Лицарські зали, Збройна палата, Музей антикваріату Густава III, апартаменти Бернадотів. Кожен день, опівдні, тут проходить урочиста зміна гвардійського варти.

Символом Стокгольма вважається Ратуша, довга будівля, побудоване в тисяча дев’ятсот двадцять третьому році з червоної цегли, оформлена в національному стилі. У приміщенні знаходиться місце вручення нобелівської премії – Блакитний зал.

У місті знаходиться музей, присвячений кораблю короля Густава II Адольфа, який був побудований в сімнадцятому столітті. Корабель був піднятий з дна через триста років після того, як він затонув, і тепер являє собою музей. У ньому можна подивитися історичний фільм «Васа», демонстрований на шістнадцяти мовах.

Цікавий і незвичайний Музей казок Астрід Ліндгрен, відкритий влітку тисяча дев’ятсот дев’яносто шостого року, в якому мешкають персонажі письменниці. Відвідувачі катаються на вагончику по кімнатах музею, в яких можна зустріти Карлсона, Пеппі Довга Панчоха, Еміль з Леннеберги, Роні Дочка Розбійника і багатьох інших. Ще тут є кілька кафе, меню яких складається з улюблених страв героїв Астрід Ліндгрен.

Щоб побачити природну красу Стокгольма, приїжджайте сюди влітку. Прогуляйтеся по Дьюоргардену, по берегах озера Малар з Норрмаларстранда або вирушайте в тихий Хагапарке.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла