Сус

Сус

Інформація про місто Сус

Це найбільший порт країни, з розвиваючимися рекреаційними можливостями, з білосніжними піщаними пляжами, омиваними бірюзовими водами Хаммаметської затоки. Субтропічний середземноморський клімат з жарким літом і прохолодною зимою, який формується під впливом пустелі Сахари і Середземного моря, приваблює туристів багатьох країн світу, які переважно приїжджають сюди в період з кінця квітня по початок листопада. У цей період температура повітря коливається від +23 градусів до +32 градусів за Цельсієм.

Історія міста Сус починається з далекої давнини, тому воно обґрунтовано вважається містом-музеєм. У Карфагенській державі воно вважалося важливим портовим містом. Культура населення Сус являє собою органічно сплетену культуру різних народів і часів яка дійшла з давніх часів до наших днів. У схованій в тіні фортеці знаменитого місцевого музею зібрані екземпляри мозаїки епохи Римської імперії, які були знайдені в Африці. На них відображена історія Суса 3-4 століть. Тут же на території міста розташовані християнські катакомби з 25 тисячами могил, які дбайливо охороняються місцевим населенням. Головною визначною пам’яткою старого міста – Медіні вважається кругла вежа – мінарет, що представляє собою ланку в ланцюзі укріплених монастирів 9 століття. Тут же в цій частині міста місцевий житель – любитель старовини обгрунтував новий музей, де для його відвідувачів стала доступна експозиція повсякденного життя і побуту мешканців міста Сус періоду початку минулого століття. Проходячи по вулиці-сходах після відвідування цього музею можна потрапити в лавки-майстерні, де ремісники займаються виготовленням предметів і виробів з дерева, заліза, міді та шкіри і тут же продають їх. Тут же можна спостерігати процес обробки каменю та виготовлення «фарашія» і «філіжі», які використовують для влаштування наметів бедуїнів.

Сус є третім містом після столиці за величиною займаної території та кількістю місцевого населення, це зумовило його становлення як популярного місця відпочинку туристів з інших країн. Воно славиться як центр активного морського і нічного відпочинку (дискотеки, казино). Любителів яхтингу зачаровує штучна гавань «Марина». Її конструкція дозволяє приймати на швартування одночасно більше 350 одиниць малих суден (човнів і яхт). Поруч з причалом розташувався яхт-клуб, приймаючий всіх бажаючих зайнятися вітрильним спортом.

Умовно Сус ділиться на дві частини: Сус і Порт Ель Кантауї, останній з них є центром підводного плавання, оскільки акваторія узбережжя сповнена дивовижною морською флорою і фауною. В кінці 70-х років на піку розвитку туризму в Тунісі в 12 км від центру Суса був побудований готельний комплекс «Хана Палас» і споруджені гавані, крім того, по всьому узбережжю облаштовані в мавританському стилі бунгало. Для туристів в якості розваг був побудований парк атракціонів, аквапарк, боулінг, зоопарк, ботанічний сад. А для любителів гри в гольф облаштовано цікаве поле. Вся архітектура Суса має вигляд Медіни з великими воротами, котрі проводять всередину звивистих вуличок, в яких аркади і виступаючі тераси нагадують вулиці селищ Мавританії з однією відмінною особливістю – ідеальною чистотою.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла