Туніс

Туніс

Інформація про місто Туніс

На сході та півночі він омивається Середземним морем. Це невелика за площею країна Африки, де проживає 99% арабського населення, відрізняється високим рівнем культури та економіки. Туніс населяють групи населення різного походження, серед яких і фелахи котрі є нащадками селян, які прийняли іслам, але не змінили свої давні звичаї. Нащадки кавказців, турків і деяких європейців. Крім того, в Тунісі проживають кочівники-бедуїни, які стали вести осілий спосіб життя, нащадки культурних і заможних андалусійців, яких називають тут Хадри. У деяких районах Тунісу збереглися до наших днів способи землеробства античного періоду, коли поля орали римським плугом або сохою, запрягали в них биків, ослів або верблюдів. Система зрошення полів і садів здійснюється із застосуванням водочерпальних коліс. Ті ж традиції спостерігаються і в носінні чоловічого та жіночого одягу.

Туніс є містом давньої міської культури, тим не менш, він займає друге місце серед арабських країн і стоїть після Лівії. Основна маса міст Тунісу заснована римлянами, фінікійцями або арабами. Тут зосереджена велика кількість пам’яток старовини і середньовіччя, серед яких всесвітньо відомий Карфаген, акведук, безліч середньовічних мечетей. Найбільш відвідуваним музеєм є резиденція беїв Ель-Барда. незважаючи на велику кількість пам’яток старовини Туніс являє собою великий культурний і промисловий центр. Тут розташувалися бібліотека, музеї, банки, університет і офіси багатьох міжнародних організацій.

Туніс це місто з середземноморським кліматом, коли круглий рік тепла, рівна погода радує не тільки жителів цієї країни, але і її відвідувачів. Тим не менш, купальний сезон триває з кінця квітня і закінчується на початку жовтня. У Тунісі прийом туристів здійснюється досить давно, і склалися певні традиції у цій сфері. На початку 20 століття відомі люди і знать Європи обрали для себе улюблене місце відпочинку – Туніс, а богема завела моду на власні резиденції і особняки в цій країні. Це стало поштовхом до зростання будівництва пансіонів, готелів на узбережжі для широкої публіки, пік якого був пережитий Тунісом в 60-ті роки.

На цьому курорті і на інших немає закритих приватних пляжів, проте кожен готель відповідає за частоту певної зони пляжу. Відвідування пляжів і прокат шезлонгів безкоштовний, однак, на деяких практикують взяття орендної плати за прокат пластмасових лежаків з матрацами. Коло басейнів, які розташовуються поблизу готелів, знаходиться службовець готелю, який може принести шезлонг або парасольку на прохання туриста безкоштовно. На курортах Тунісу, як і на інших курортах світу, потрібно бути обережним і дотримуватися всіх основних правил поведінки туристів, оскільки відпочинок може бути зіпсований.

У Тунісі кухня близька до європейської, в ній немає гострих приправ і спецій властивих арабській кухні. Свіжовичавлений сік з апельсинів і винограду пропонують практично на кожному розі. Крім цього туристи можуть спробувати мінеральну воду з природних джерел Тунісу, серед яких відомі Айн-Лікар (Ain Oktor), Сафія (Safia), і Айн-Гарсія (Ain Garcie). У готелях туристам обов’язково пропонують зелений чай з м’ятою, який є національним туніським напоєм.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла