Валенсія

Валенсія

Інформація про місто Валенсія

Валенсія (Valencia) – найбільш густонаселене місто автономного співтовариства Валенсія в Іспанії. Батьківщина можновладного іспанського роду Борджіа та місце, де зберігається чаша Святого Грааля, місце проведення всесвітньо знаменитого фестивалю, і місто, в околицях якого народилося відоме на весь світ блюдо паелья, – Валенсія, місто з багатою історією і культурою, популярне у туристів всього світу.

Валенсія була заснована в 138 р. до н.е. на місці більш ранніх грецьких і карфагенських поселень. На рубежі старої і нової ери великий внесок у розвиток міста вніс консул Децим Юлій Брут, який дав йому і нове ім’я, збережене в практично незмінному вигляді до наших днів – Валентія. Майже п’ять століть Валенсією володіли маври, які побудували тут мережу зрошувальних каналів, безліч громадських будівель (одна з них дійшла до наших днів – арабські лазні), що перетворили Валенсію в крупний середземноморський порт. У 13 столітті Валенсія була відвойована королем Хайме I Арагонским, які зробили її столицею королівства Валенсія. На початку 18 століття місто стало частиною Іспанії.

Сьогодні Валенсія – третє за величиною місто в Іспанії після Мадрида і Барселони. Крім того, що місто має захоплюючу історію, що залишила в спадок безліч пам’ятних будівель і споруд, сучасна Валенсія – це ще і місто з чудово розвиненою інфраструктурою, орієнтованою в тому числі і на туристичний бізнес, з безліччю першокласних готелів, ресторанів, кафе і магазинів.

Любителі історії, безсумнівно, знайдуть у Валенсії багато для себе цікавого. На старовинних звивистих вуличках Старого кварталу (Old Quarter), зокрема, дуже популярного туристичного району Баррі-дель-Кармен (Barrio del Carmen) стоїть безліч будівель, збудованих в Середні століття, церков, залишків стародавніх фортечних укріплень, серед яких – Ворота Торрес де Серрано (Torres de Serrano). Валенсія – дім чаші Святого Грааля, справжність якого була визнана Папою римським. Чаша зберігається у святому для Валенсії місці – Кафедральному соборі Валенсії (Cathedral), будівництво якого почалося в 13-му столітті на фундаменті зруйнованої мечеті і тривало аж до 1702 року. Мечеть, в свою чергу, була побудована на місці ще більш ранньої релігійної споруди – римського храму Діани.

Сучасна пам’ятка Валенсії – Місто мистецтв і наук (City of the Arts and Sciences), грандіозний музейно-виставковий комплекс, відкритий у 1998 році. До складу цієї споруди, виконаної у футуристичному стилі, входить і найбільший у Європі океанаріум L’Oceanogràfic. Інше відоме спорудження Міста – L’Hemisferic, 3D кінотеатр IMAX, революційні технології якого дозволяють демонструвати фільми в самій найвищій якості. Великою популярністю у жителів і гостей Валенсії користується Біопарк Валенсії (Bioparc Valencia), де за тваринами можна спостерігати без кліток  і решіток.

З найвідоміших свят Валенсії виділяється Фальяс (Fallas), яскравий і барвистий фестиваль, який проходить тиждень і представляє собою конкурс величезних фігур, зроблених з пап’є-маше – символів людських пороків, які вирушають на багаття в останню святкову ніч. Також в дні конкурсу проводяться різні ходи, концерти, влаштовуються феєрверки. Центром торжеств стає найбільша площа в старій частині Валенсії, Placa de l’Ajuntament, навколо якої зосереджено безліч барів, ресторанів і готелів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла