Валетта

Інформація про місто 

Валлетта або Ла-Валетта (Valletta) – столиця республіки Мальта. Це місто було названо на честь лицаря, який заснував і захистив місто від турків у XVI столітті. Валетта розташована на скелястому мисі півострова, на північно-східному узбережжі Мальти, і за формою нагадує прямокутник. З півдня на північ місто простягається всього на кілька сотень метрів, оточене Середземним морем. У центрі Валетти зосереджена безліч історичних пам’яток – практично кожен будинок є таким. Фортечні стіни і широкі сходи, кам’яні будівлі і чудові палаци, вузькі вулиці, по яких їздять запряжені кіньми вози, – це Валетта.

Центральна вулиця Валетти – вулиця Республіки (Republic street) – ділить місто навпіл, закінчуючись у Форту Святого Елмо XV століття, нині військового музею. Періодично тут відтворюються історичні битви. На вулиці Республіки розташовано безліч бутіків і сувенірних крамниць. Вона починається міськими воротами, провідними на площу Свободи (Freedom square). Навпроти площі знаходиться чудовий палац Палаццо Феррера.

Варто побачити Кастильське подвір’я епохи лицарів і Національний археологічний музей в будівлі Оберж де Прованс, де представлені унікальні експонати, у тому числі статуя знаменитої Венери Мальтійської і скульптура Сплячої Леді. Палац Великого Магістра XVI століття (офіційна резиденція президента) містить багатющу колекцію художніх полотен і гобеленів. У тій же будівлі знаходиться Збройова палата з вражаючою колекцією зброї і зброї різних країн. У Кафедральному соборі відкрито Музей лицарів ордена Святого Георга.

Краї міста обрамлені трьома садами, з кожного відкривається живописний вигляд. Сад Гастінгса (English Garden Hastings) з лаврами, ліанами і рідкісними рослинами розташований зліва від Головних Воріт. Сади Верхня Барракка (Barrakka) XVII століття із запашними соснами і евкаліптами знаходяться на протилежній стороні міста. Існують також менш популярні Сади Нижня Барракка.

Готелі Валетти. Для туристів можна порекомендувати оточений садом Hotel Phoenicia Malta 4 *, розташований неподалік від стародавніх фортечних стін і в декількох хвилинах ходьби від бухти. Найстаріший у Валлетті готель British 2 * знаходиться на тихій міській вулиці.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла