Варна

Варна

Інформація про місто Варна

Варна займає третє місце в Болгарії за кількістю жителів і одне з найстаріших міст у всій Європі.

Місто отримало статус літньої столиці країни, так як тут відмінні пляжі, сучасні туристичні комплекси, крокуючий в ногу з часом міжнародний аеропорт, яхт-клуб, найбільший порт у всій країні. Також місто відоме своїми теплими мінеральними джерелами.

Місто було засноване ще в п’ятсот вісімдесят п’ятому році до нашої ери греками. Перша його назва була Одессос. Головною визначною пам’яткою цього міста є два комплекси римських терм. Знаходяться вони по вулиці Хан Крум. Ці терми відносяться до другого-третього століть. А терми, що знаходяться біля порту – це історичний пам’ятник чотирнадцятого століття. Ці споруди досить добре збереглися і гідні особливої ​​уваги. Також біля порту є дуже приваблива церква Святої Анастасії.

Ще зверніть свою увагу на Морський музей, який розташований в південно-західній стороні, на “Міст бажань”, що є символом міста, на Зоопарк, Тераріум, Акваріум, Дельфінарій.

Кафедральний собор Святого Успіння Богородиці вважають центром Варни. Він знаменитий своїми фресками з прекрасном різьбленням по дереву.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла