Румунія буде розвивати туризм для зміцнення економіки

Румунія

Влада Румунії буде сприяти розвитку туризму для стимулювання економіки і входження в Шенгенську зону. На засіданні міністрів ЄС 7 березня Румунії було відмовлено у вступ у Шенген. Наступний розгляд цього питання проходитиме в 2013 році. На думку експертів, у Румунії є всі шанси потрапити до Шенгену до кінця цього року. Цей сезон для турбізнесу буде проходити «за старими правилами». Перебування туристів в країні по Шенгенській візі може бути лише транзитним, строком до 5 днів.

Румунія продовжить активно розвивати в країні туризм. Країна має багату, насичену історію і пам’ятники середньовічної архітектури. Тут безліч античних споруд, музеїв, пам’ятників. Для туристів відкриті літні і зимові курорти. Серед 20 гірськолижних курортів найпопулярніший «Пояна Брашов», йому більше 100 років. Також великою популярністю у туристів користується замок Бран – замок Дракули. Румунія щорічно проводить для туристів безліч ярмарків і фестивалів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла