Шрі-Ланка очікує 27 круїзних лайнерів

Шрі-Ланка

Океанський лайнер класу люкс «Queen Mary 2», одне з найбільших і дорогих круїзних суден в світі, недавно причалив у порту Коломбо. Бюро з розвитку туризму Шрі-Ланки організувало теплу зустріч – пасажирів вітали традиційними Кандійскімі танцями. На лайнері прибуло понад 2300 пасажирів із США, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії, ПАР та Канади, при цьому екіпаж корабля перевищує 1000 чоловік.

Місцевий екскурсійний туроператор Gemini Tours and Travels організував для туристів екскурсії в слонячий розплідник Піннавела, Канді і Коломбо. «Queen Mary 2» має 13 палуб з басейнами, театром, тренажерним залом, ресторанами, казино, спа-салоном і 1300 розкішних кают. Судно відчалило із США в січні 2013 і до того, як прибути в Коломбо, зупинялося також в Кочін в Індії. Наступним пунктом буде Малайзія. Як повідомляє Бюро з розвитку туризму Шрі-Ланки, в 2013 році круїз до Коломбо запланували вже 27 суден.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла