У Бухаресті відкрили перший Музей циганської культури в Румунії

Бухарест

18 лютого в Бухаресті відкрився музей, присвячений циганській культурі – за два дні до святкування циганами скасування рабства. Як передає Romania Insider, творці і організатори цього музею говорять, що необхідність в ньому визріла у зв’язку з існуванням в суспільстві дуже упередженої думки щодо циган і їх культури, наявності великої кількості стереотипів. Музей не тільки представить увазі відвідувачів ряд експонатів, пов’язаних з циганської культурою, але і безліч ідей та історій, ілюстрованих через об’єкти, інсталяції та розповіді людей, щоб стимулювати дискусії на всіх громадських рівнях.

20 лютого є офіційним днем Свободи циган в Румунії, як зізнається за законом від 2011 року. Цигани були звільнені від рабства 20 лютого 1856 принцом Барбу Стірбей. За даними перепису 2011 року, в Румунії налічується 619 000 циган, але, за твердженням переписувачів, багато зволіли не розкривати свою етнічну приналежність, і реальне число циган, що проживають в Румунії, наближається до 1,2 млн. чоловік, в той час, як в країні всього близько 19 мільйонів чоловік населення.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла