У Румунії з’явиться туристичний каталог пансіонатів

У Румунії з'явиться туристичний каталог пансіонатів

Каталог пансіонатів Південно-Східного регіону країни буде випущений у 2013 році. Зовсім скоро туристи, які приїжджають до Румунії, зможуть ознайомитися з переліком пансіонатів Румунії. Каталог вийде у світ вже цього року англійською та румунською мовами і вміщатиме в себе більше 2000 різних об’єктів. Про таку можливість говорили на конференції підприємців у сфері туризму та громадського харчування у Південно-Східному регіоні, яка проводилася в Мамаї минулого тижня. У цьому масштабному заході взяли участь туроператори з різних частин країни. У тому числі на конференцію приїхали представники туроператорів Дельти Дунаю, Констанци, Бузеу, Бреїла, Галац і Вранча, які закінчили програму “Підприємництво в туризмі – Хостели Румунії”.

Розробка даного проекту тягнеться ще з 2011 року. За цей час було організовано та проведено сім регіональних конференцій, а також безліч наукових доповідей. За результатами роботи фокус-груп та інших досліджень були випущені брошури, а завершиться все випуском каталогу пансіонатів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла