У стокгольмському луна-парку відкривається найбільша карусель

У стокгольмському луна-парку відкривається найбільша карусель

Найбільша карусель у світі відкривається в парку Gröna Lund в найближчу суботу, 27 квітня. Ті з обраних, кому вже пощастило побувати на атракціоні до офіційного відкриття, радять надягати теплий одяг, оскільки нагорі прохолодно. Атракціон Eclipse дозволяє з вітерцем прокататися по колу на висоті 121 метр. У суботу нову розвагу для сильних духом і вестибулярним апаратом представить шведський космонавт Крістер Фуглесанг.

Проїхатися на найбільшій у світі каруселі зможуть не всі: згідно з правилами, пустять лише тих, хто вже виріс вище 120 сантиметрів. Шведський Луна-парк Gröna Lund відкритий на острові Дьюргарден з 1883 року. Атракціони працюють з травня по вересень. Гостей чекають американські гірки, атракціони типу «вільне падіння», будинок з привидами, каруселі та інші розваги.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла