Україну та Румунію з’єднає нова поромна лінія

Будівництво нової поромної лінії через Дунай , яка з’єднає українську Орлівку з румунським населеним пунктом Ісакча , почнеться в квітні нинішнього року.

« Згідно з підписаним між Україною і Румунією договором про співробітництво , робота з благоустрою нових контрольно -пропускних пунктів Ісакча ( Румунія ) і Орлівка ( Україна ) почнеться в квітні нинішнього року» , – повідомив адміністратор румунської фірми-підрядника Стеліан Гевруш .

За попередніми даними , загальна вартість румунської частини проекту , який буде реалізований за підтримки керівної ради єврорегіону «Нижній Дунай » , становить близько 12 млн. євро. Як заявив генеральний консул Румунії в Одесі Еміл Рапчя , на місці переправи також планується створення міжнародного прикордонного пункту.

У результаті створення поромного сполучення дорога до країн Євросоюзу напряму, а не в об’їзд , скоротиться приблизно на 220 км . Здача в експлуатацію нової поромної лінії між Україною та Румунією планується до 2016 року .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла