Виставка білоруського художника Володимира Цеслера “Культурний плакат” відкрилася у Будапешті

Володимир Цеслер

Персональна виставка відомого білоруського художника і дизайнера Володимира Цеслера “Культурний плакат” 12 березня відкрилася в будапештській галереї “Фораш.

Експозиція організована білоруською дипломатичною місією спільно з галереєю. На виставці, у відкритті якої брав участь і Володимир Цеслер, представлено 45 оригінальних плакатів.

Надзвичайний і Повноважний Посол Білорусі в Угорщині Олександр Хайновський у своєму виступі на презентації розповів про творчість білоруського художника і підкреслив важливість подальшого розвитку білорусько-угорських зв’язків у сфері культури і мистецтва.

Проведення виставки плакатів Володимира Цеслера символічне  - 25 років тому в угорському місті Печ відкрилася його перша персональна виставка плаката.

Експозиція в Будапешті триватиме до 12 квітня.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла