Женевський вокзал оновлено

Після ремонтних робіт, що розтягнулися на чотири роки, центральний зал головного Женевського вокзалу знову відкритий для пасажирів. Завдяки реновації, що обійшлася компанії Swiss Federal Railways в 110 мільйонів швейцарських франків, інфраструктура вокзалу розширилася, а рух пасажирського потоку було оптимізовано.

У центральному залі з’явилася велика камера зберігання і нове інформаційне бюро, де мандрівники можуть отримати необхідні відомості про Женеву і дізнатися розклад потягів. На вокзалі також відкрився бізнес-центр, обладнаний для роботи і переговорів, і зал очікування для пасажирів першого класу Swiss Federal Railways. До існуючих магазинів і кафе додалося 12 нових.

Історичний фасад вокзалу, побудованого в середині XIX століття, був дбайливо реставрований, а картини на його стінах – збережені. Офіційне відкриття оновленого вокзалу пройде у вересні, але користуватися ним туристи можуть вже зараз. Наступним етапом реконструкції стане спорудження восьми нових платформ до 2025 року.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла