Антананаріву – місто мальовничих руїн

Антананаріву

Місто з назвою яку важко вимовити Антананаріву є столицею держави Мадагаскар, розташованої на чарівному острові, що буяє ендемічними видами флори і фауни які ніде на всій Землі більше не зустрічаються. Це пов’язано з тим, що життя на острові не піддавалася впливу подій що відбувалися на метриках – мільйони років тому Мадагаскар відокремився спочатку від африканського континенту, а потім від Індії.

Політичну ж незалежність Мадагаскар отримав як і багато держав Африки на рубежі 60-х років минулого століття, і столицею нової держави стало «місто тисячі воїнів» Антананаріву.

Цікаво, що протягом досить довгого часу, ще до французької окупації, коли країною правив король, у всьому місті не було кам’яних будівель, крім королівського палацу Рува. На жаль, у 1995 році палац згорів, і до цих пір повністю не відновлений – політична нестабільність не сприяє дбайливому ставленню до історичних пам’ятників.

Однак мальовничі навіть руїни. До того ж звідси відкривається прекрасний вид на столицю. Палац цей для себе побудувала перша королева Ранавалуна I. Легенди свідчать, що була вона королевою досить кровожерливою ​​і ті, хто королеві не подобався, частенько закінчували життя, будучи скинутими з його стін. До речі, в ході гасіння пожежі в королівському палаці вдалося врятувати досить багато експонатів, вони представлені на виставці неподалік від двору.

Серед місць, які обов’язково варто відвідати – зоопарк Цімбазаза, в якому зібрані представники такої унікальної фауни, і, звичайно традиційний Малагасійський ринок «зума» дозволить відчути колорит країни і народу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.



Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла