Багатий Абу-Дабі

Багатий Абу-Дабі

Столицею Об’єднаних Арабських Еміратів є розташувався на висушених сонцем пісках і безводних річках узбережжя Перської затоки місто Абу-Дабі. Саме воно є найбільшим і багатим нафтовим еміратом. Структура міста включає власне сам Абу-Дабі і міст-оазисів. Столиця була заснована в 1761 році плем’ям бені з оазису Ліви на місці, де вони виявили прісну воду, що цінується як золото в цьому регіоні.

Ще існує легенда, що місто було назване на честь того, що колись мисливці бродили по пустелі і побачили  газель. Вони пішли за нею, і вона їх привела до джерела прісної води. І поселення, що знаходяться поблизу з цим джерелом, назвали його «батьком газелі», що в перекладі з арабської мови означає Абу-Дабі.

Основна визначна пам’ятка столиці старовинний форт Аль-Хунсу, який і був побудований навколо колодязя з прісною водою. Аль-Хунсу – найстаріша архітектурна будова. Як свідчить історія, цей форт в давні часи використовувався державними правителями як палац – будинок правителів. На сьогоднішній день, в його стінах розмістився архів, який зберігає документацію та результати дослідження регіону.

В Абу-Дабі багато мечетей, торговельних майданчиків, де продаються східні спеції, різні екзотичні овочі та фрукти, перські килими, виконані руками жінок. Потрібно сказати, що в Еміратах не можна провести чіткі межі кожного емірату, цьому не дозволяє ліміт територій придатних для життя людини. Тому один емірат од іншого розділяє велика кількість мечетей.

В Об’єднаних Арабських Еміратах обов’язково відвідайте оазис Ліва – острівець життя в пустелі. Раніше жителі на території Ліви розводили верблюдів і вирощували фініки. На сьогодні Ліва використовується як курортна зона.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла