Бухарестський ботанічний сад: шматочок раю на землі

У 1860 році з ініціативи Карола Давіла на території медичного факультету бухарестського університету, який сьогодні носить його ім’я, був заснований перший в Бухаресті ботанічний сад. Через брак площі в 1884 році було прийнято рішення про перенесення парку. Відповідальність за це була покладена на румунського ботаніка Д. Брандзе та бельгійського архітектора-дизайнера Фуша.

Оновлена ​​пам’ятка Румунії поблизу Палацу Котрочень з її неперевершеними живими візерунками, які дизайнери створюють шляхом висаджування багатоколірних квітів, була відкрита для відвідувачів у 1891 році.

Тут, наче в химерному танці, змішалися «тутешні» мешканці з екзотичними екземплярами, прекрасно себе почувають як вологолюбні тропічні орхідеї, так і пустельні рослини, що віддають перевагу посухам.

Це місце багато хто називає шматочком раю на землі, адже крім величезного різноманіття рослин, а їх тут більше десяти тисяч, в саду можна помилуватися чудовими ландшафтами, відпочити біля штучних водойм або мармурових фонтанів.

Побувавши в тій чи іншій зоні, на які розділена територія парку, відвідувач отримує точне уявлення про рослинний світ певного місця земної кулі. Багато експонатів, такі як, наприклад, сосни, дуби перебувають під відкритим небом, а от ті що вимагають особливого мікроклімату, вирощуються в оранжереях.

Завдяки місцевим екскурсоводам можна багато дізнатися цікавого про життя рідкісних рослин, що розташувалися на території майже у вісімнадцять гектарів. Також туристам буде розказано про те, що в Ботанічному саду вирощується багато лікарських трав, що використовуються, як правило, в народній медицині.

Не менш пізнавальною буде екскурсія  в тутешній музей, що знаходиться в чудовому будинку, архітектурний стиль якого відноситься до епохи Бринковяну. Він є хранителем вельми цікавих екземплярів, що мають безпосереднє відношення до розвитку ботанічної науки Румунії.

Тут можна побачити старовинні прилади, колекцію артефактів і навіть прочитати манускрипти або ознайомитися з першими записами вчених-дослідників, і все це минуле просто просякнуте пахощами різних рослин.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла