Де краще відпочити на Кіпрі

Кіпр

Кіпр приваблює туристів своїми ідеальними майже повсюдно піщаними пляжами, кращі з яких знаходяться у східній частині острова. В районі Айа-Напа і Протарас крім чудових пляжів з дрібним білим піском можна знайти і затишні бухточки. Айа-Напа – місце для молодіжного галасливого, відпочинку, який європейські любителі попиячити ніч безперервно прозвали другою Ібіцею.
Протарас – відмінний курорт для розміреної тихої сімейного відпустки, місце куди можна приїхати з дітьми і шикарно відпочити. Але обидва цих курорти однаково популярні і затребувані серед наших туристів.

Інше місце, де можна відпочити на Кіпрі – знамениті курорти Лімассол, Ларнака і Пафос. Тут пісок не є головною визначною пам’яткою курортів, він більший і більш жовтий, але відпочинок це не псує. Ларнака відноситься до бюджетних курортів Кіпру, де можна знайти багато 2 і 3 зіркових готелів.

А ось Пафос є повною його протилежністю – курорт для заможних людей з достатком 5-зіркових готелів, першокласних ресторанів та інших атрибутів шикарного відпочинку. Тут на пляжах рідко можна почути дитячий гомін, а більшість тутешніх відпочиваючих проводять відпустку виключно в горизонтальному положенні. Як запевняють знавці міфології, саме передмістя Пафосу було місцем появи на світ з морської безодні богині любові і краси Афродіти. Але шукати тут екскурсії і сліди перебування богині на стоїть – місцевість, на відміну від міста, візуально мало чим примітна і плюс до всього досить засмічена.

Лімассол визнаний туристами як найвеселіший, молодіжний і тусовочний курорт. Ті, хто приїхав на Кіпр в Лімассол з дітьми можуть зводити своїх чад до дитячих «пам’яток», а саме в один з трьох аквапарків, в Луна-парк або в міський парк атракціонів. Пісок пляжів Лімассола вулканічний тобто містить в собі багато кременю, що благотворно впливає на шкіру. Однак, курорт дуже люблять наші співвітчизники і деколи знайти на пляжі місце, де не відпочивають на крем’яних пісках rusos turistas буває дуже складно.

В цілому Кіпр розполягає до розміреного і спокійнішого проведення часу, до приємних емоцій і чудового настрою. Бажаємо вам відмінно відпочити і набратися позитиву на весь цілий рік!


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла