Дивовижні місця нашої планети. Бухта Навайа

Одним з найбільш прекрасних пляжів називають цей райський куточок. Знаходиться він в Греції , на острові Закінф , назва йому дана поетична : «Пляж корабельної аварії ». А якщо дивитися по карті , орієнтуйтеся на пляж Навайа ( Наваджо ) . Від столиці острова до пляжу дістатися можна за півгодини , причому тільки на кораблі.

Місце неймовірно мальовниче і приємне для відпочинку: прямовисні вапнякові скелі , чистісінька блакитна вода , білий пісочок на березі – райський куточок ? Райський . А судно Панайотіс , яке колись потерпіло крах і так і залишилося тут , вже сприймається не як купа іржавого заліза , а як місцева визначна пам’ятка. Але на цей ласий шматочок прагне потрапити безліч туристів, тому якщо вам доведеться коли-небудь побувати в Закінфі , плануйте поїздку в бухту Навайа вранці або ввечері – коли народу тут найменше.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла