Історичні пам’ятки Ер-Ріяда

Історичні пам'ятки Ер-Ріяда

Столицею Саудівської Аравії є Ер-Ріяд або Рійад, який переводиться з арабського, як «сади». За рахунком Ер-Ріяд друга столиця держави. Згідно з легендою, столиця держави може бути побудована там, де засновник країни ібн Сауд замурував частину списа в форт Маскак. Форт і ще кілька фортець є старою частиною столиці. Решта історичних пам’яток в місті не збереглося. До історичного пам’ятнику можна зарахувати ще східний базар, до якого веду вузькі глухі вулички і палац правителя. Всі інші споруди відносяться до ХХ століття.

Ер-Ріяд відрізняється тим, що в ньому розташовано 140 мечетей, кожна з яких виконана в особливому стилі. Особливістю столиці також можна вважати, що до недавнього часу всі адміністративні установи були розташовані в Джидді.

Сучасний вигляд Ер-Ріяда досить простий – це місце, де зосереджена королівська влада. У столиці немає промислових і комерційних організацій. Вона виконує більше представницьку функцію.

Сучасні споруди столиці нагадують кращі будівлі Америки – це скло, бетон і, звичайно ж, висотні конструкції. У цій частині столиці розташована велика кількість готелів, ресторанів і кафе. Слід зазначити, що розважальних центрів у столиці немає.

Туристи зазвичай відвідують фортецю Маскак, ​​найстарішу мечеть столиці – Аль-Бата, музей Абдель Азіза, музей Ер-Ріяда. Цікаво і найвища будівля столиці – це Королівський центр, який являє собою величезну будівлю, яка складається з офісів, готелю і квартир. Також у будинку є всі міжнародні організації і найчастіше в них проживають європейці.

Важливим стане і відвідування Міністерства інформації, яке має незвичайний проект – це наявність 175-метрової башти в середині будівлі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла