Музеї Стокгольма

Музеї Стокгольма

Стокгольм – столиця Швеції, розташовується на східному березі озера Меларен. У місті розташована резиденція короля Швеції, шведський уряд. У місті є великий аеропорт міжнародних масштабів – Арланда. Офіційною мовою є шведська.

Найдавніша частина Стокгольма називається Гампластан. Гампластан розташований в самому центрі міста – на крихітному острівці. Тут маються досить відомі будівлі, наприклад, Німецька церква. Гампластан може похвалитися великою кількістю особняків, побудованих колись історично відомими людьми. Але найбільший інтерес представляє церква Ріддархольмська  – сама старовинна споруда в місті.

У місті є велика кількість музеїв різних напрямків. Одним з найвідоміших є Музей сучасного мистецтва, в якому представлені роботи таких майстрів, як Сальвадор Далі і Пабло Пікассо. Дуже цікавим можна по праву назвати музей під відкритим небом – Скансен. Він був заснований в 1891 р. і являє собою Швецію у мініатюрі. Примітно те, що Скансен відображає всю динаміку розвитку Швеції за останні п’ять століть.

Державний історичний музей володіє цінними старовинними експонатами. Всім дітям було б цікаво відвідати дитячий музей під назвою Юнібаккен – Шведський Діснейленд. Відвідувач з головою занурюється в казкові світи, створені шведськими письменниками. На одному з дахів тутешніх будівель живе Карлсон, неподалік знаходиться будинок відомої силачки Пеппі Довга панчоха – «Вілла Хованка». Економістам було б цікаво відвідати музей Нобеля, який знаходиться в будівлі фондової біржі.

У Стокгольмі ходять трамваї, автобуси, є і річковий транспорт. З 1950 р. стало можливим добиратися до багатьох точок міста за допомогою метрополітену.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла