Найробі для подорожей

Найробі для подорожей

Трохи більше сотні років пройшло з тих пір, як на карті Кенії з’явився базовий табір будівельників залізниці і станція, яка спочатку носила назву триста двадцять сьомої милі. Саме на пустельному болотистому плоскогір’ї, за рік до початку двадцятого століття з’явилося поселення, яке перетворилося на столицю Кенії. Ну а з назвою все досить просто. Було взято і трохи змінено місцеву назву болотистого плоскогір’я, яке представники племені Масаї називали Евасо Найбері, що в перекладі звучало як «місце прохолодної води».

Усього вісім років табору будівельників залізниці знадобилося не тільки щоб перетворитися в невелике містечко, але й стати столицею територій, яка об’єднала британські колонії у Східній Африці. Не більше часу знадобилося місту і для того, щоб стати максимально важливим центром усіх колоній. До речі, саме Найробі деякі порівнюють з Меккою, тільки, для тих, хто володіє тягою до пригод, полювання і подорожей.

Сьогодні Найробі не здає своїх позицій лідера в області африканського сафарі. Однак відповідаючи всім вимогам столиці сучасного світу, Найробі намагається відповідати всім вимогам. Саме це прагнення обумовлює блискавичні зміни, які відбуваються в цьому місті. До прикладу, сьогодні вже точно можна сказати, що життя в Найробі так само як і в будь-якому великому мегаполісі цілодобове. Це місто наелектризоване, в ньому кипить і вирує життя, його називають містом контрастів і самобутності.

Незважаючи на свою максимальну спрямованість у майбутнє, Найробі не забуває про своє минуле. І його, як в будь-якій цивілізованій країні світу, можна побачити в музеях. Одним з таких музеїв може предстати будинок автора і режисера Карен Бліксен, який постійно відкритий для відвідувачів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла