Наміб: безжиттєва пустеля

У південно-західній частині африканського континенту розташована найдавніша пустеля на планеті , що має назву Наміб , яке в перекладі означає «місце , де нічого немає ». Як стверджують вчені , вік цієї африканської пустелі , що має протяжність уздовж атлантичного узбережжя близько 1900 кілометрів , становить близько вісімдесяти мільйонів років.

Яскравою пам’яткою Наміб вважається плато Соссусфлей , розташоване в центральній частині пустелі , воно знамените величезними піщаними дюнами червоного кольору , а також Мертвою долиною , де розташовані цілі острови мертвих дерев.

Характерною особливістю клімату цієї африканської пустелі є її підвищена сухість , до того ж Наміб , виправдовуючи на всі сто відсотків свою назву , вважається практично безлюдною територією.

Окрас піску в Намібі неоднорідний , при цьому жовто -сірий колір домінує в прибережних районах , у центральній же частині в більшій мірі зустрічається цегляно-червоний пісок.

Знаменита ця африканська пустеля своїми величезними дюнами , які можуть досягати висоти в 240 метрів , а протяжність деяких з них дорівнює двадцяти кілометрам . Знаходиться на території Наміб і абсолютна рекордсменка серед найвищих дюн на планеті. Це відома багатьом мандрівникам Дюна 7 , висота якої сягає 383 метри.

Лише в північній частині пустелі можна зустріти ознаки життя , тут живе кочовий народ хімба , чоловіки і жінки якого покривають тіло від палючого сонця спеціальною сумішшю червонуватого відтінку , до складу якої входить охра , жир і попіл. У цих місцях мандрівники можуть зустріти носорогів , слонів , левів і гієн , які проживають в долинах невеликих річок , які впадають в Атлантику.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла