Національний Парк Какаду

Національний Парк Какаду

   Серед усіх збережених ділянок дикої природи національний парк Какаду площею 20720 км² є невеликою, але дуже важливою складовою, віддаленою і маловідомою, незважаючи на те що тут знімали фільм «Данді на прізвисько «Крокодил».
До сих пір його прикордонна свіжість залишається недоторканою, а 15-футові крокодили все ще ніжаться на мілководді чистої річки і на болотах.
У 1981 році Какаду удостоївся рідкої подвійної честі: ЮНЕСКО включила його в території Світової спадщини, як чудо природи, так і завдяки 5000 наскальних розписів, що прикрашають печери з пісковика – «найбільшим скупченням наскальних малюнків у світі», відповідно до місцевого музею. Малюнки можна класифікувати на три виразних періоду історії аборигенів, найдавніші з них були зроблені 2530000 років тому. Найбільш часто відвідують скелі Убірр в 43 км на північ від дирекції парку;  в малюнках цих печерних «галерей» відображено життя аборигенів від кам’яного віку до XX століття.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла