Озеро Накуру

Озеро Накуру

   Кенія таїть в собі безліч небезпек і несподіваних зустрічей, пригод. Також ця африканська країна продемонструє вам свою екзотичну природну краси. Національні парки та заповідники – основні визначні пам’ятки країни. Одним з таких природних раритетів є озеро Накуру – це парк, розташований в долині Грейт Риф, в 156 км на північний захід від міста Найробі.

   Цей заповідник користується величезною популярністю, як місце зльоту мільйонів рожевих фламінго, також тут знаходиться найстаріший кенійський розплідник носорогів. Поряд з озером Накуру розкинулися озера Богорія і Туркан, завдяки чому місцеві жителі стверджують, що це найкрасивіше місце на всьому Африканському континенті. Саме сюди переселяються багато тварин, коли раз на 20-30 років настає велика посуха і озеро Накуру пересихає. Тут можна помилуватися гейзерами і гарячими джерелами.

   У східній частині національного парку розкинувся мальовничий ліс молочаю, а в південній – в заростях акації вчені намагаються відродити популяцію чорного носорога, який знаходиться на межі зникнення. Раніше ця тварина винищували через роги, який здатний, на переконання азіатських жителів, підвищувати потенцію. Дана наукова програма успішно втілюється в життя, чому сприяють величезні розміри національного заповідника.

   Незважаючи на те, що озеро Накуру вважається, насамперед раєм для орнітологів, тут також живуть чорні носороги, водяні козли, леопарди, гіпопотами, бородавочники, газелі Томпсона, леви, буйволи і жирафи.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла