Палаци і маєтки Уельсу

На території Англії, а також Сполученого Королівства Великобританії , що входить до складу Уельсу можна знайти величезну кількість замків, які були зведені в період феодальної роздробленості. Згідно з історичними документами того часу, достеменно відомо, що замки представляли собою феодальні володіння і зводити їх можна було тільки з дозволу короля.

Для вищеназваних територій, тобто Англії та Уельсу, характерним була наявність замків, які виконувалися в класичному нормандському стилі. Вся справа в тому, що завойовники, що прийшли на території нинішньої Англії і Уельсу, зводили тут замки, при цьому доводячи будівництво до рівня мистецтва. Даний аспект у багатьох випадках гарантував високий рівень захищеності, а даний факт в той неспокійний час був досить істотним критерієм.

У традиційному розумінні не тільки приїжджаючих туристів, а й місцевого населення, часто поняття замку асоціювалося з образом масивної кам’яної будови, однак історичні довідки свідчать про те, що приблизно до одинадцятого століття замки представляли собою будови, виконані з дерева та соломи, при цьому їх розташування було переважно рівнинне.

Для будівлі станини замків на території нинішньої Англії і Уельсу вибиралися природні або створювалися штучні височини, які огороджувались глибоким ровом. Потім слідувала територія з різними будівлями, також обгороджена частоколом і ровом з водою. Варто відзначити, що подібних архітектурних пам’яток, що відносяться до періоду дванадцятого століття, на жаль, не збереглося. А це означає, що туристам доведеться покладатися тільки на розповіді гідів, а також єдиних свідків того часу, якими є досить добре збережені сторожові вежі.

Судячи з описів, які збереглися в письмових джерелах, замки і фортеці дванадцятого століття були актуальні для свого часу. А ось удосконалення будівель даного типу стало необхідним вже в столітті тринадцятому. Саме в цей час на території Англії та Уельсу почали зводитися так звані едвардіанські замки, які основувалися не на тактиці оборони, але нападу.

Тільки з плином часу при будівництві замків все більше увагу стали приділяти комфорту, а не оборонним властивостям. Завдяки цьому, на території Англії та Уельсу з’явилися палаци і маєтки.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла