Парк атракціонів Грена Лунд Тіволі

Парк атракціонів Грена Лунд Тіволі (буквальний переклад Gröna Lund – “Зелений гай”) розташований на морській стороні острова Юргорден і є відносно невеликим порівняно з іншими парками розваг, головним чином, через його центральне розташування, яке обмежує його територіальне розширення.

Грена Лунд був заснований в 1880 році, що робить його найстарішим парком атракціонів в Швеції. Він зібрав понад 30 пам’яток на площі в 15 акрів, а також є популярним місцем проведення літніх концертів.

У 1883 році німець на ім’я Яків Шултхайс орендував площу в Стокгольмі, щоб звести каруселі та інші розваги, і до 2001 року нащадки Шултхайса управляли парком Грена Лунд. З 2006 року парк знаходиться у власності групи парків і курортів Scandinavia AB, яка повністю належить сім’ї Тітстранд.

Розташування парку є абсолютно унікальним в тому сенсі, що більшість його будівель є старими житловими та комерційними будівлями 19-го століття. Отже, не будівлі були побудовані для парку, а парк був зведений навколо будівель. Парк розділений на три різні розважальні зони.

У Грена Лунд є більшість відомих атракціонів, наприклад, тунель кохання, кімната сміху, а також сім американських гірок. Грена Лунд також відомий своїми рок-і поп-концертами. Наприклад, концерт Боба Марлі в 1980 році зібрав на території парку 32000 чоловік, що є унікальним, тому що нові правила забороняють збирати такі великі аудиторії в Грена Лунд.

У парк можна легко дістатися на трамваї, автобусі або поромі з центру міста. Вид, що відкривається на Стокгольм з парку, є вельми вражаючим.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла