Полювання в Канаді

Полювання в Канаді

На канадській півночі в районі Юкон, де проживає корінне населення Канади індіанці й ескімоси, можна відмінно пополювати. Індіанці живуть тут уже не одне сторіччя і на цих диких територіях вони займаються, в основному, полюванням і рибальством. Юкон малозаселені райони з холодними зимами і довгими ночами. Освоювати ці землі почали через золоту лихоманку. Саме про ці землі писав Джек Лондон, і сам він відмив в річці Юкон жменю золота. Тут є досі місця, де не ступала нога людини. Не дивно, що природа в цих краях настільки первозданна.

Тут водиться безліч диких звірів, тому Юкон привабливий для мисливців і рибалок. З усього світу з’їжджаються сюди мисливці. Популяції тварин великі (на одну людину з рушницею припадає по два лося!). Крім лосів, тут водяться барани різних порід, вапіті, гірські кози, вовки, чорні ведмеді та ведмеді грізлі.

Однак є в Канаді місце, де на ведмедів дивишся не заради полювання на них, а заради знайомства з ними. Це провінція Британська Колумбія. Сімейства грізлі живуть тут в повній самоті. Щоб їх побачити Вам буде потрібно гідролітак. Гід, який буде супроводжувати Вас, знає в цій місцевості кожну стежину і розповість про життя грізлі з самих різних сторін. Повітряна подорож до диких ведмедів також залишить яскраві враження. Ви побачите милих і кумедних ведмедиків, зможете особисто переконатися, що грізлі чудові плавці, як граціозно вони вміють ловити лосося. Крім того, Ви самі зможете ловити рибку буквально руками!


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла