Сафарі з крокодилами

Морські крокодили, можливо, є самою страхітливо ефективною машиною для вбивства. Перебування поруч з ними загрожує жахливими наслідками, але в Північних Територіях Австралії вони стали головною туристичною визначною пам’яткою. І, як ви бачите з цієї фотографії, на якій крокодил вискакує з води на неймовірну висоту, відвідувачі можуть знаходитися дуже близько до зубастих чудовиськ.

Круїзи за участю крокодилів біля Дарвіна, тропічної столиці Північної Території, є лише одним з варіантів контакту з цими тваринами. Можна познайомитися з ними ще ближче, взявши участь в годуванні або поплавати в басейні, що кишить крокодилами.

У годині їзди від Дарвіна знаходиться річка Аделаїда, по якій ходить велика кількість круїзних суден. Всі вони заробляють на сафарі з крокодилами. Тварини вистрибують з води, щоб зловити їжу, яку їм пропонують з човнів.

У бортів човнів бовтаються шматки м’яса, і реальний страх викликає спостереження, як величезні тварини кидаються за ним.

Само собою зрозуміло, розмахувати руками за межами човна не рекомендується.

Крокодили вирощуються в Північній Території заради м’яса та шкіри – остання перетворюється на дорогі сумки, взуття і ремені. Crocodylus Park на околиці Дарвіна є однією з таких ферм, де басейни кишать сотнями крокодилів. Більшість туристів приходять подивитися на годування. Співробітники ферми кидають м’ясо вниз, крокодили дивляться на нього зі зловісним спокоєм, щоб через мить стрибнути з швидкістю блискавки. Щелепи закриваються з таким звуком, ніби закривається дубові двері.

Туристи котрі хоробріші можуть взяти участь в годуванні зелених монстрів. Співробітники ферми  завжди знаходяться поруч щоб уникнути будь-яких несподіванок з боку крокодилів. Годування нагадує риболовлю – людина піднімає палицю з м’ясом вгору, а крокодили стрибають, щоб дістати їжу.

У Crocodylus Park придумали дайвінг з рептиліями – еквівалент такої ж розваги з великими білими акулами. «Клітку смерті» з дайвером опускають в басейн, де знаходяться три гіганти. Людина захищена тільки прозорими акриловими листами.

Знаходження в одному водоймищі з величезними 700-кілограмовими хижаками сприяє викиду чималому порції адреналіну в кров, незважаючи на гарантії безпеки. Велику частину часу крокодили ігнорують плавця, але їх настрій миттєво змінюється, вони можуть оточити клітку і почати атаку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла