Що подивитися в Греції

Греція

Вираз «У Греції є все» як не можна краще характеризує цю країну! Сонячні пляжі, привітні місцеві жителі, надзвичайної краси природа, пам’ятки, пам’ятники архітектури! Очі розбігаються, чи не  правда? Що ж подивитися в Греції, що б запам’ятати цю країну назавжди і тільки з найкращої сторони?

Відразу відзначимо, що Греція розділена на материкову і острівну частини. Якщо їхати на материкову частину, то відразу в серце країни – Афіни. Тут можна побачити величний Акрополь з його численними статуями і храмами. Акрополь був і фортецею, і палацом, і царською резиденцією, і храмом Афіни, і церквою Богоматері, і мечеттю, і арсеналом. Така багатоликість Акрополя повністю відбивається в його архітектурі – хитромудрою і простою одночасно. Сходіть з екскурсією до Вежі вітрів з пентеліконського мармуру, яка була побудована за 100 років до Різдва Христового. Будучи в Афінах, зайдіть на пагорб Філопану, з якого Афіни видно як на долоні.

З Афін можна відправитися в Коринф – ворота Пелопоннесу. Відчуття дежавю відвідає деяких з вас при вигляді храм Аполлона: саме його фотографія прикрашала підручники історії радянського періоду.

Ну і яка ж Греція без Салонік, пам’ятки яких ваблять туристів зі всього світу?! Зайдете в храм покровителя міста Св. Дмитра, подивіться залишки римського Форуму, потріть палець Аристотеля – напевно станете розумнішими!
Хочете веселощів і гармидеру? Їдьте в Каламата! Тут часто проходять міжнародні музичні фестивалі, є чудова філармонія і чудова набережна. Якщо ж вам все це набридне і ви захочете тиші – поруч Мессіна, а в Мессіні – печери. І не просто печери, а величезний підземний комплекс лабіринтів тунелів і залів з неймовірними по красі і величиною сталактитами і сталагмітами. Екскурсії для туристів по печері здійснюються по освітлених каналах на маленьких човнах.

Острівна частина Греції становить 20% всієї країни і складається з більш 2000 островів. Найбільшими і відомими з них є Кріт, Евбея і Лесбос. Що дивитися на островах? На Криті обов’язковими місцями для відвідування є озеро Курнас і Елафоніся з рожевим піском і неймовірної краси узбережжям. Евбея оздоровить СПА-курортами Едіпсос і здивує стародавньою Халкідою. На Лесбосі – Генуезький замок, Візантійська фортеця, античний театр приведуть вас у захват і залишать незгладимий відбиток в пам’яті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла