Смарагдові поля: мистецтво, яке творить природа

Про те, що природа – найталановитіший художник, давно відомо кожному. Якщо у когось ще залишилися якісь сумніви з цього приводу, то вирушайте до полів Палуз (Palouse). Дивовижної краси сільськогосподарські луки не раз називали справжнім дивом природи.

Через те, що луки розташовані на дюнах і пагорбах, вони нагадують смарагдове хвилясте море. Такий кольоровий ефект досягається в результаті змішування темного грунту і зеленої рослинності. Подібне запаморочливе видовище привертає увагу багатьох туристів і фотографів, які готові летіти через півсвіту заради «смарагдового» кадру.

Сільськогосподарські поля Палуз займають близько 3000 квадратних миль і розкинулися одночасно на кілька штатів (Айдахо, Вашингтон і Орегон). На смарагдових луках вирощують багато бобових культур, а також пшеницю.

Природа створила дюни ще в роки льодовикового періоду. Через роки, коли лід пішов з лиця землі і навколо стали зеленіти трави, разом з дюнами з’явилися і пагорби. Поля поступово розросталися і ставали ще гарніше, поступово формуючи місцевий рельєф. На початку XIX сторіччя на поля Палуз ступила нога людини: почали з’являтися невеликі села, фермери заводять господарство.

Тепер подальше існування цього мальовничого куточка перебуває під загрозою зникнення, і це не дивно, що через кілька десятиліть такої діяльності полів і зовсім може не стати на землі. Варто відзначити, що більшість місцевих рослин вже зникли, що, безперечно, не може не насторожувати.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла