Туристична Польща

Туристична Польща

Будь-яка з країн володіє певним переліком місць, які повинні знаходитися в списку на відвідування в рамках туристичних візитів мандрівників. Якщо взяти, наприклад, Польщу, то і тут є пріоритетні напрямки, які неодмінно повинні розповісти тим, хто приїжджає на відпочинок до Польщі більше про цю дивовижну країну.

Одним з перших у списку найнеобхідніших для ознайомлення в Польщі місць можна назвати Біловезький національний парк або, як його звично називають, Біловезька пуща. За оцінками фахівців, у Європі саме цей Національний парк являє собою лісовий комплекс, який зарахований до скарбниць природи не лише Польщі, а й усього Європейського континенту. Біловезька пуща ще, в сімдесят дев’ятому році уже минулого століття була віднесена до числа об’єктів зі списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Як відомо, символом Національного польського парку, як і в Білорусії, на території якої розташовується велика частина Біловезької пущі, є зубр, популяція якого практично повністю була знищена під час Першої Світової Війни. Однак збережені в зоопарках рідкісні представники зубрів, титанічними зусиллями були не тільки повернуті в рідне середовище проживання, але фахівцям вдалося збільшити їх популяцію в природних умовах.

Серед місць, які просто необхідно відвідати в Польщі, для того щоб краще познайомитися з державою, яка володіє багатою історією і не менш вражаючими традиціями, багато хто називає історичний північний район країни, ім’я якому – Мазури. Інша назва, яка здатне сказати більше людині яка навіть нічого не знає про цей район – Край Великих Мазурських Озер або Край тисячі озер. За скромними підрахунками, полякам є чим пишатися, тому що в даному районі розташовується приблизно чотири тисячі озер, що складає приблизно одну четверту частину всіх водних ресурсів цієї держави.

Саме сюди тисячами з’їжджаються любителі водних видів спорту для того, щоб насолодитися чудовим віндсерфінгом, подорожами на байдарках, ходінням під вітрилами. Щорічно поляки та гості держави воліють відправлятися в Край Великих Мазурських Озер для того, щоб насолодитися прекрасними умовами, створеними для сімейного відпочинку. Для численних туристів і відпочиваючих тут пропонується відмінна риболовля, прекрасна можливість для збору грибів, велосипедних прогулянок і насолод красотами лісу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла